У післяреєстраційному період були виявлені серйозні порушення функції печінки при прийомі орлістата , деякі з яких призвели до летального результату або трансплантації печінки. У післяреєстраційному період були виявлені серйозні порушення функції печінки при прийомі орлістата , деякі з яких призвели до летального результату або трансплантації печінки.

У цілому за період з 1999 по жовтень 2008 р. в FDA надійшло 32 повідомлення про серйозні ураженнях печінки , включаючи 6 випадків печінкової недостатності у пацієнтів, що приймали орлістат . Найбільш часто в повідомленнях фігурували жовтяниця , слабкість і біль у животі.

Крім того , в ході постреєстраційних випробувань з'явилися нові відомості про лікарську взаємодію орлістата з левотироксином натрію і антикоагулянтами .

Зареєстровані випадки зниження рівня протромбіну і підвищення показника МНО при одночасному застосуванні орлістату і антикоагулянтів . У зв'язку з цим у пацієнтів, що знаходяться на тривалій терапії варфарином , при одночасному лікуванні орлістатом необхідно ретельно моніторувати параметри коагуляції .

Відзначалися випадки розвитку гіпотиреозу у пацієнтів, що приймали одночасно орлістат і левотироксин натрію. У таких випадках необхідний моніторинг функції щитовидної залози , інтервал між прийомом цих ЛЗ повинен бути не менше 4 г.