FDA ( Food and Drug Administration ) інформує медичних працівників і пацієнтів про триваючому дослідженні безпеки ондансетрону . В інструкції із застосування необхідно включити попередження про необхідність уникати його використання у пацієнтів з вродженим синдромом подовження інтервалу QT , тому що ці пацієнти піддаються підвищеному ризику розвитку torsade de points . FDA ( Food and Drug Administration ) інформує медичних працівників і пацієнтів про триваючому дослідженні безпеки ондансетрону . В інструкції із застосування необхідно включити попередження про необхідність уникати його використання у пацієнтів з вродженим синдромом подовження інтервалу QT , тому що ці пацієнти піддаються підвищеному ризику розвитку torsade de points .

Ондансетрон - антагоніст 5- HT3 - рецепторів , протиблювотний засіб - використовується для профілактики нудоти і блювання, спричинених хіміотерапією , променевою терапією , а також у післяопераційному періоді.
Ондансетрон може збільшувати ризик розвитку подовження інтервалу QT на ЕКГ , що в свою чергу може призвести до порушення серцевого ритму , потенційно смертельного, в т.ч. torsade de points . Особливо високий ризик розвитку torsade de points у хворих з вродженим синдром подовження інтервалу QT , застійною серцевою недостатністю , брадиаритмією , електролітними порушеннями ( наприклад гіпокаліємією або гіпомагніємією ) і у пацієнтів , які приймають інші ЛЗ , потенційно призводять до подовження інтервалу QT. У пацієнтів цих груп рекомендований ретельний ЕКГ -контроль.

Необхідні додаткові дослідження для ретельної оцінки , в якій мірі ондансетрон може призвести до подовження інтервалу QT.