FDA (Food and Drug Administration) повідомило медичних працівників і пацієнтів у США, що антидепресант циталопрам більше не повинен використовуватися в дозах, що перевищують 40 мг на день, оскільки це може викликати аномальні зміни електричної активності серця (подовження інтервалу QT на ЕКГ) і призвести до порушення серцевого ритму (у т.ч. розвиток torsade de pointes), яке може виявитися фатальним. FDA (Food and Drug Administration) повідомило медичних працівників і пацієнтів у США, що антидепресант циталопрам більше не повинен використовуватися в дозах, що перевищують 40 мг на день, оскільки це може викликати аномальні зміни електричної активності серця (подовження інтервалу QT на ЕКГ) і призвести до порушення серцевого ритму (у т.ч. розвиток torsade de pointes), яке може виявитися фатальним.

Особливо піддаються ризику таких змін (подовження інтервалу QT і розвиток порушень ритму серця) пацієнти з низьким рівнем калію і магнію в крові.

За даними FDA, дослідження не виявили переваг прийому циталопраму в дозах понад 40 мг на день при лікуванні депресії. Раніше в інструкції із застосування було вказано, що деякі пацієнти можуть приймати цей антидепресант у добовій дозі 60 мг.